Okul & Kreş & Derhsane Temizliği

Home >> Temizlik >> Okul & Kreş & Derhsane Temizliği

Okul & Kreş & Derhsane Temizliği

Okul & Kreş & Derhsane Temizliği, Tüm genel temizlik ve zemin yıkama, silme işleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan Zirve

Temizlik firması sizlere eğitimli, uzman temizlik personeli ve yapılan işlerin kontrollü uygulama sistemi ile KALİTE -YÖNETİM -SİSTEM prensiplerine uyum dahilinde profesyonel hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

Okul ve dershane temizliği hizmetlerinden yararlanmak ve bilgi almak için firmamızın, temizlik danışma hattından bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız tarafından temizlik işlemleri yapılırken evvela okul idareleri ile görüşülerek bir temizlik tasarısı oluşturulur.Bu konuyla alakalı talebelere de bilgilendirme yapılarak temizliğin daimi olması sağlanır. Temizlik işlemleri dahilinde evvela tuvaletler ve sınıflar havalandırarak hijyenik bir ortam sağlanması için ihtiyaç duyulan dezenfektanlar ile taban ve diğer teferruatlar özen ile temizlenir. Daha sonrasında lavabolarda sıvı sabun kullanılması için şartlar sağlanır. Okullardaki çöp kovaları temizliği yapıldıktan sonra taban temizlikleri bitirir. Ayrı olarak okul kantininde ve bahçesinde de gerekli temizlik işlemleri yapılarak dış ortamdan mikroorganizma bulaşması engellenir.

Neden Okul & Kreş & Derhsane Temizliği Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Üstün Kalite

Her işimize yüksek kalite odaklı yaklaşıyor ve yaptığımız bütün işlemlerde kaliteli ürünler tercih ediyoruz.

Çevre Dostu Ürünler

Yaptığımız işlemlerimizde zararlı kimyasallar kullanmıyor çevre dostu ve kaliteli ürünleri tercih ediyoruz.

Mükemmel Sonuçlar

Gelişen dünyada teknolojiyi yakından takip ediyor ve gerekli olan tüm ekipmanlardan faydalanıyoruz.

Malzeme Derdi Yok

Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! tüm işlemlerimizde malzemelerimizi kendimiz getiriyoruz.

Verdiğimiz hizmetlerle alakalı teklif almak için iletişim sayfasına tıklayarak formu doldurabilirsiniz. Whatsapp üzerinden teklif almak için hemen buraya tıklayarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın