İnşaat Sonrası Temizlik

Home >> Genel >> İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaatı Sonrası Temizlik : tamamlanan eve yerleşmeden önce ya da evine yaptıracağın tadilat sonrası evin mutlaka alanında uzman profesyoneller tarafından temizlenmesi gerekir. Zirve Temizlik, bu süreçte eğitimli ve profesyonel çalışanları ile hizmetinizdedir.

İnşaat sonrası temizliği, en detaylı çalışılması gereken temizlik alanıdır. İnşaat sonrası oluşacak kirler daha fazladır, parkelerdeki boyalar ve duvar taşlarındaki kireçler üstün körü bir temizlemeyle çıkacak şeyler değildir, detaylı bir çalışma gerektirir.

Bu tarz lekelerin çıkması için özel temizlik ürünleri ve özel ekipmanlar kullanılır. İnşaat sonrası temizlik alanında pek çok kurumsal ve bireysel kişilerle düzenli bir şekilde çalışmaktayız. Bu sebeple pek çok tercih edilenimiz ve memnun müşterilerimiz vardır. Zirve Temizlik olarak, inşaat sonrası temizlikte özel malzemeler ve dezenfektanlar kullanarak hizmetimizi profesyonel bir şekilde gerçekleştiririz. Ekspertiz hizmeti ile size uygun belli bir plan ve ücret çıkarttırarak, periyodik temizlik planınızı alabilirsiniz.

Neden İnşaat Sonrası Temizliğinde Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Üstün Kalite

Her işimize yüksek kalite odaklı yaklaşıyor ve yaptığımız bütün işlemlerde kaliteli ürünler tercih ediyoruz.

Çevre Dostu Ürünler

Yaptığımız işlemlerimizde zararlı kimyasallar kullanmıyor çevre dostu ve kaliteli ürünleri tercih ediyoruz.

Mükemmel Sonuçlar

Gelişen dünyada teknolojiyi yakından takip ediyor ve gerekli olan tüm ekipmanlardan faydalanıyoruz.

Malzeme Derdi Yok

Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! tüm işlemlerimizde malzemelerimizi kendimiz getiriyoruz.

Verdiğimiz hizmetlerle alakalı teklif almak için iletişim sayfasına tıklayarak formu doldurabilirsiniz. Whatsapp üzerinden teklif almak için hemen buraya tıklayarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın