Bursa Okul Temizliği

Home >> Bursa Okul Temizliği

Okul Temizliği

Bursa Okul Temizliği

Günümüz dünyasında eğitim tesislerinde imaj artık sıradan bir konu olmaktan çıkmıştır. Bursa Zirve Temizlik eğitim kurumlarınızın kaliteli bir görünüme sahip olması için sürekli temiz ve estetik açıdan da hoş bir görünüme sahip olmasını sağlar.

Okul ve dershane gibi yerlerin koşuşturmaları çok olur bu yüzden pek çok kişi özellikle öğrenciler aynı havayı teneffüs ederler. Okul zeminin temiz olmaması ve yeterli hijyenin sağlanamaması gibi zamanlarda hastalıkların bulaşması ve bulaşıcı hastalıkların yayılması içten bile değil.

Bu yüzden bunlara çok önem veriyoruz ve temizliğin sadece görünür kısmı ile değil görünmeyen kısmıyla yani hijyenik olarak da ele alıyoruz.Okullarda rutin bir şekilde uygulanan ve sağlık ortamı oluşturan okul temizliği hizmetleri geniş bir işlem dahilinde gerçekleştirilir.

Bursa Okul Temizliği Süreci

Firmamız tarafından temizlik işlemleri yapılırken evvela okul idareleri ile görüşülerek bir temizlik tasarısı oluşturulur.Bu konuyla alakalı talebelere de bilgilendirme yapılarak temizliğin daimi olması sağlanır.

Temizlik işlemleri dahilinde evvela tuvaletler ve sınıflar havalandırarak hijyenik bir ortam sağlanması için ihtiyaç duyulan dezenfektanlar ile taban ve diğer teferruatlar özen ile temizlenir.

Daha sonrasında lavabolarda sıvı sabun kullanılması için şartlar sağlanır. Okullardaki çöp kovaları temizliği yapıldıktan sonra taban temizlikleri bitirir.

Ayrı olarak okul kantininde ve bahçesinde de gerekli temizlik işlemleri yapılarak dış ortamdan mikroorganizma bulaşması engellenir.

Bursa Zirve Temizlik Olarak Temizlik Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gereken 7 Maddeyi Yazı Haline Dönüştür İnceleyin

Zirve Temizlik olarak Bursa Temizlik Sektöründe 2006 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Bursa Temizlik Firması, Bursa Temizlik Şirketi, Bursa Temizlik

Teklif Talebi

    Ad-Soyad:

    Telefon:

    Hizmetlerimiz:

    E-posta

    Mesajınız