Bursa Hastane Temizliği

Home >> Bursa Hastane Temizliği

Hastane Temizliği

Bursa Hastane Temizliği düzenli ve itina ile yerine getirilmelidir. Hastaların kendilerini daha iyi hissedebilmeleri, kendilerini temiz ve nezih bir ortamda bulunduğu izlenimi edinmeleri sağlıkları açısından son derece arz etmektedir. Üstelik kamuya açık bir alanda sürekli insan sirkülâsyonu olması sebebiyle periyodik temizlikler son derece önem arz etmektedir. Eğer hastane temizlik şirketi arayışında iseniz Zirve Temizlik size en güzel hizmetleri sunmaktan gurur duymaktadır.

Firmamıza fiyat talep etme forumuyla veya telefon aracılığıyla ulaşabilir, ücretsiz keşif yapılması amacıyla değerlendirme görüşmeleri düzenleyebilirsiniz. Firmamız size en iyi hizmeti sunabilmek ve size özel çözüm üretmek amacıyla hazırdır.

Klinik Temizliği

Hizmet vermiş olduğunuz klinik için temizlik ihtiyacınızı karşılamaya biz hazırız. Dilerseniz detaylı temizlik hizmetleri dilerseniz periyodik temizlik programları

düzenleyerek temizlik işlemlerini tamamlamaktayız. Bunun için firmamızla irtibat kurup ücretsiz keşif talep etmeniz yeterlidir.

Zirve Temizlik olarak Bursa Temizlik Sektöründe 2006 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Bursa Temizlik Firması, Bursa Temizlik Şirketi, Bursa Temizlik

Bursa Hastane Temizliği

İDARİ OFİS TEMİZLİĞİ Bursa Hastane Temizliği ofisleri enfeksiyon açısından en az risk grubunda olsa bile yapılan temizlikte dezenfeksiyon işlemine dikkat edilmelidir. Ofis temizlikleri mesai saatleri haricinde yapılır. Gün içersinde talebe göre temizlik yapılabilir. Temizlikte kullanılan temizlik kimyasalı dezenfektanlı olmalıdır. İşlem sırasında kesinlikle eldiven kullanılmalıdır. Kat arabası, kullanılacak malzeme ve ekipman hazırlandıktan sonra odadaki çöpler toplanır. Sonra 50 cm-2 m arası düz zemin toz alımı mavi bez ile yapılır. Telefon beyaz bezle silinir. Masa, üstündeki hiçbir şey yer değiştirmemek süretiyle silinir. Ayrıca masa üstü ıslakken kağıtlar konmamalıdır. Pelüş ve cam çek yardımı ile cam temizliği yapılır. Zemin papaslama işleminden sonra eksik olmaması için son kontrol yapılır.

Teklif Talebi

    Ad-Soyad:

    Telefon:

    Hizmetlerimiz:

    E-posta

    Mesajınız