Bursa Fabrika Temizliği

Home >> Bursa Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

Bursa Fabrika Temizliği Hizmetinde Öncü Firma

Ofis, işyeri ve gıda-ilaç dışı üretime dayalı fabrika alanlarında profesyonel kaynak kullanımı ve verimli kadro planlamasıyla düşük maliyetli ancak yüksek kaliteli hijyene dayalı hizmet sunumu sağlanmaktadır.

Fabrika temizliği, üretim alanı temizliği, tezgah temizliği, mekanik temizlik, genel temizlik, makina temizliği, personel kıyafeti temizliği, tekstil yüzey temizliği, zemin temizliği, tavan temizliği, amerikan tipi çatı temizliği bu kapsamda sunduğumuz hizmetler arasındadır.

Fabrikalar üretim bakımından en kapsamlı, makine ve teçhizat bakımından en donanımlı yerlerdir. 

Üretim faaliyetlerini yürütmek üzere üretim yapacağı iş alanına ait makine ve teçhizatla donatılan, çok sayıda işçinin çalıştığı üretim yoğunluğu nedeniyle de vardiyalı çalışan üretim tesisleri olarak bilinmektedir.

Bursa Fabrika Temizliği

Bursa Fabrika Temizliği Neden Önemlidir Bu Konuyla Alakalı Yazıyı Burdan İncleyebilirisiniz.

Fabrikaların vardiyalı çalışması nedeniyle çok sayıda makinenin aynı anda çalışması nedeniyle kirlilik yüksek seviyelere ulaşmaktadır. Makine kirliliği yanında çalışanların gün içinde ürettiği çöpler de ortamı çok hızlı kirletmektedir.

Çok hızlı kirlenen fabrikalar üretimin aksamaması ve yüksek verimliliğin devam edebilmesi için sürekli olarak temizlenmesi gerekir. Çalışanların gün içinde ürettiği çöpler de küçümsenemeyecek kadar çoktur bu rakam bazen ton olarak telaffuz edilebilir. Kirlilik durumu kategorisine göre fabrikadan fabrikaya değişir. Her fabrikanın üretimi farklı olmakla birlikte, makine yoğunluğuna bağlı olarak kirlenme durumu da değişmektedir.

Zirve Temizlik olarak Bursa Temizlik Sektöründe 2006 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Bursa Temizlik Firması, Bursa Temizlik Şirketi, Bursa Fabrika Temizliği

Teklif Talebi

    Ad-Soyad:

    Telefon:

    Hizmetlerimiz:

    E-posta

    Mesajınız