Bursa Temizlik Şirketi

Home >> Bursa Temizlik Şirketi

Bursa Temizlik Şirketi

Bursa Temizlik Şirketi (Zirve Temizlik) , temizlik sektöründe kaliteli ürünler ve profesyonel çalışanları ile kaliteden ödün vermeyerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedeflemiştir. Firmamız bursa temizlik şirketi kuruluşu altında şu hizmetleri vermektedir; Fabrika Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Depo Temizliği, Avm Temizliği, İş Merkezi Temizliği, Otel Temizliği, Hastane Temizliği, Okul Temizliği, Galeri Temizliği ve Düğün Salonu Temizliği gibi bütün alanlarda değerli müşterilerimizi bu hizmetleri sunmaktayız.

Dış cephe temizliği nasıl yapılır

Bursa Temizlik Şirketi

Bursa temizlik şirketi olarak gelin size biraz hizmetlerimizden kısaca bahsedelim;

Ofis Temizliği

Günlük-haftalık-aylık olarak dip-detay temizlik ile hayalinizdeki temiz ortama kavuşun. Profesyonel kadromuz ile kokusuz dezanfeksiyon işlemiyle birlikte hizmetinizdeyiz.

Dış Cephe Temizliği

Dış cephe cam temizliği, bir temizlik sürecinde en çok dikkat edilen detaylardan bir tanesidir. Sizde bu sürecinizin kusursuz olmasını istiyorsanız hemen iletişime geçin

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaatı tamamlanan eve yerleşmeden önce ya da evine yaptıracağın tadilat sonrası evin mutlaka alanında uzman profesyoneller tarafından temizlenmesi gerekir.

Okul & Kreş & Dershane Temizliği

Tüm genel temizlik ve zemin yıkama, silme işleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sizlere eğitimli, uzman temizlik personeli ile kusursuz hizmet vermektedir. 

Su Deposu Temizliği

Bursa Depo Temizliği için tayin edilen randevu gününden önce depodaki mevcut suyun hidrofor seviyesine kadar tüketilmesi sağlanır.Çalışma emniyeti için temizlik işlerinden önce deponun havalandırılması ve aydınlatılması sağlanacaktır.

Fabrika Temizliği

Ofis, işyeri ve gıda-ilaç dışı üretime dayalı fabrika alanlarında profesyonel kaynak kullanımı ve verimli kadro planlamasıyla düşük maliyetli ancak yüksek kaliteli hijyene dayalı hizmet sunumu sağlanmaktadır.

 

Verdiğimiz hizmetlerle alakalı teklif almak için iletişim sayfasına tıklayarak formu doldurabilirsiniz. Whatsapp üzerinden teklif almak için hemen buraya tıklayarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Neden Bursa Temizlik Şirketi ?

Zirve Temizlik olarak verdiğimiz hizmetleri profesyonel ekip, kaliteli ürün ve uygun fiyat avantajlarıyla hizmetinize sunmaktayız.Eğitimli ve nitelikli personel bulundurma, satın alma departmanının doğru malzeme alımı ve kullanımı, bünyesinde bulundurduğu mühendis ve tekniker kadroları ve profesyonel yöneticileri ile hizmet verdiği müşterilerine her alanda artı değer kazandırmaktadır.

Üstün Kalite

Her işimize yüksek kalite odaklı yaklaşıyor ve yaptığımız bütün işlemlerde kaliteli ürünler tercih ediyoruz.

Çevre Dostu Ürünler

Yaptığımız işlemlerimizde zararlı kimyasallar kullanmıyor çevre dostu ve kaliteli ürünleri tercih ediyoruz.

Mükemmel Sonuçlar

Gelişen dünyada teknolojiyi yakından takip ediyor ve gerekli olan tüm ekipmanlardan faydalanıyoruz.